Мультивекторний освітній простір «Ренесанс-ДІ» - це системний освітній комплекс з закінченим циклом навчання, експерт з формування здорового способу життя та впровадження роздільного навчання. Розташований заклад у затишному передмісті Києва. Тут панують здоровий спосіб життя, безпека, довіра та взаємоповага. Комплекс складається з 4 структур:

- ліцей лінгвістики, права та бізнесу «Міжнародний вимір», де в основі лежить профільна освіта, що дає можливість вільного володіння англійською мовою, готує до здачі ЗНО та вступу до вузів України та Канади.

- школа шляхетних дівчаток «Леді»

- школа для хлопчиків «Кадетство»

- Центр розвитку дитини «Казка», який на разі має 2 філіали в с. Крюківщина та с. Бобриця, де  дошкільна освіта підкріплюється ефективною підготовкою до школи.

Мультивекторний освітній простір «Ренесанс –ДІ» забезпечує  паралельне здобуття канадської освіти, починаючи з 8-х класів, при умові участі в канадсько-українському проекті «Подвійний атестат про повну загальну середню освіту», який стартував з 1 вересня 2018 року.

Концептуальні засади комплексу

 1. Цінність якісного виховання – відданість (родині, друзям, Батьківщині).

 2. Неперервна освіта від дитячого садочка до ліцею.

 3. Широкий спектр додаткових послуг на одній території.

 4. Підготовка до життя.

 5. Безпечне середовище, медичний супровід

Формула успіху: інтелект+здоров’я лежить в основі роботи всіх структур. Наші заклади сприяють збереженню та формуванню всіх ключових здоров’я через:

 • фізичного - ранкові зарядки, фізкультхвилинки, контрасні душі, збалансоване харчування, туристичні походи, та посилене фізичне навантаження для хлопців;

 • соціального   - участь учнів у олімпіадах, змаганнях, гуртках, традиційних масових святах;

 • психологічного - роздільне навчання, комунікація, режим, підтримка психологів та кураторів;

 • емоційного - відвідування музичної та танцювальної школи: гра на музичних інструментах, хор, вокал, звітні концерти, бали, заняття різними видами танцців;

 • інтелектуального - інноваційні форми роботи, створення ситуації успіху, врахування вікових особливостей, постійний розвиток процесів мислення.  

  Але при цьому кожен з наших  закладів освіти має свої пріоритети:

Так у Центрі розвитку дитини «Казка» велика увага надається психологічному та фізичному здоров’ю дитини. Саме тому в основі виховання — прогулянки на свіжому повітрі, правильне харчування, відвідування басейну, соляна кімната, арт терапія, бебі фітнес, гімнастика, верхова їзда…

Одним із основних завдань, які стоять перед садочком - підготовка дітей до школи, її режиму та  навантаження.

Дитячий садочок гарантує: підтримання здоров’я та безпеку; гармонійний розвиток та якісна підготовка до школи; додаткові розвиваючі послуги; професійний колектив, вікові міні-групи та автобусне забезпечення.

Школа шляхетних дівчаток «Леді» розпочала свою діяльність 18 років тому. Нині це потужний освітній і справді валеологічний заклад. Усі програми адаптовані до жіночого виховання, яке має на меті формування гармонійної особистості з високим материнським потенціалом.

Полілінгвістична освіта (українська, російська, англійська, французька мови), інформаційні технології, хореографія, музика, рукоділля, кулінарія є невід’ємними складовими освітнього процесу, що забезпечує всебічний розвиток творчих здібностей юних леді та формує навички, які необхідні їм як сьогодні, так і в майбутньому.

Дівчатка отримують диплом державного зразка про закінчення школи мистецтв та спортивні розряди.

Школа для хлопчиків «Кадетство» націлена на загартування чоловічого характеру. Пріоритетний напрям школи — її багатовекторність. Хлопці вивчають: англійську та німецьку мови, математику, основи бізнесу. Щоденно займаються різними видами спорту, опановують мистецтво танцю та музики. Покликання школи - дати можливість юнаку за роки навчання спробувати себе у багатьох сферах, щоб вже після дев’ятого класу знати по якому шляху йти далі.

 Завдання школи -  виховати захисника сім’ї, бізнесу, країни, толерантного чоловіка, дбайливого батька, високоосвічену особистість.

Родзинкою обох шкіл є роздільне навчання та валеологічна школа.

Широкий спектр додаткових послуг на одній території; формування жіночих та чоловічих цінностей; зручні формати перебування; автобусне забезпечення та зручні формати перебування.

Ліцей лінгвістики, права та бізнесу «Міжнародний вимір», створений з урахуванням рекомендацій Ради Європи і стандартів рівня академічних знань держав — членів ЄС.

Безперечними перевагами освітнього простору Ліцею є:

- фізична і моральна безпека зростання (закрите середовище навчання)

- загартованість вимогливими умовами

- Ефективність підготовки до ЗНО

- підготовка до IELTS e 11 класі і готовність до навчання у рамках англомовних програм університетів держав-членів ЄС

- профільні спецкурси англійською для вільного володіння

Особливістю функціонування Ліцею є англомовні спецкурси: «Основи міжнародного права», «Курс підготовки до складання IELTS», адаптований для  старшокласників курс «Кроки до успіху», що поєднує в собі психологію, економіку та бізнес.