Педагогічний колектив – це маленький всесвіт, який поєднаний спільними педагогічними ідеями та завданнями. Він складається з особистостей різних за віком, статтю, фахом, поглядами, досвідом, інтересами, захопленнями, думками, але об’єднаних єдиною метою - виховати успішну дитину. Їх робота спрямована на формування духовного світу, компетентностей необхідних для життя.

І які б зміни та реформи не відбувалися в освіті, але лише професійний колектив, його харизма, креативність, творчість та прагнення до саморозвитку можуть сформувати справжню особистість.

     «Любіть не школу, а дітей, які приходять до школи; любіть не книжки про дійсність, а саму дійсність; не життя звужуйте до учіння, а учіння розширюйте до життя…» - життєве кредо колективу школи для хлопчиків “Кадетство”, який складається з 17 чоловіків (60%) та 12 жінок(40 %). Саме чоловіки власним прикладом формують чоловічий характер, навчають учнів лідерству та командній роботі, вчать вирішувати проблеми та бути відповідальними.

У школі працюють висококваліфіковані педагоги, які дотримуються кращих традицій роздільної освіти та кадетського виховання (чіткі правила, дисципліна) у поєднанні з  сучасними технологіями навчання. Серед них вчителі ІІ та І категорій, вчителі вищої категорії, вчителі-методисти,  «старші вчителі»,  тренери – майстри спорту, а також творча талановита молодь.  Середній вік педагогів закладу 31 рік: наймолодшому вчителю 24 роки, найдосвідченішому - за 50.

Поєднання досвіду і креативності створює сприятливу атмосферу для навчання та виховання наших учнів.