ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР

Після закінчення навчального року на території школи продовжує свою роботу пришкільний табір. Учні школи відвідують його в режимі обраної послуги: з 8.00 -20.00; з понеділка по п’ятницю з ночівлею або з проживанням на вихідних (послуга повний пансіон). Тривалість роботи табору -

6 тижнів.

В таборі учні в першу половину дня займаються вдосконаленням та закріпленням знань в ігровій формі з англійської, української мов, математики, позакласним читанням, розвивають свої творчі здібності та фізичну підготовку.

В другу половину дня для учнів організовуються екскурсії, квести, спортивні змагання, орієнтування на місцевості, катання на байдарках, походи в ліс, перегляд фільмів тощо.

Традиційно для учнів старшої школи організовуються туристичні походи в гори та сплави по руслах річок.

 
image-0-02-05-9664356e8193a81f2eaab5fb3218d4f0749901077e9564c841eba510cb33be5f-V.jpg

Пришкільний табір

Організація дозвілля дітей, ознайомлення з навколишнім середовищем, отримання навичок орієнтування на місцевості, катання на байдарках, верхова їзда, подолання канатних доріг - ось невеликий перелік того, що отримає Ваша дитина, перебуваючи в таборі.
 

 
школа для хлопчиків

Туристичні походи

Побачити весь світ – мрія кожної людини, адже наша планета таїть в собі багато прекрасного і незвіданого. Подорожуючи, ми пізнаємо навколишній світ і самих себе. Під час подорожі починаємо відчувати гармонію і тісний зв’язок з природою, а також вплив нових знайомств, нових культур, нових емоцій.

  Відповідно до віку, інтересів і фізичної підготовки дітей школа «Кадетство» пропонує своїм вихованцям участь у таких туристичних заходах: туристичні зльоти, короткострокові походи до Карпатських та Кримських гір.

 
image-0-02-04-acb9444fe4b4077aa02970ca8c8f7bcea4aca1c485b8c18134b32a721c709cf3-V.jpg

Екскурсії

Екскурсії у колі однокласників для дітей здаються великими пригодами, спогади про які, разом зі світлинами, залишаться на все життя. 

Екскурсія надає можливість учням набути досвід поза межами класних та шкільних приміщень дають можливість зустрітися з реальним світом.

Під час екскурсії учні мають можливість взаємодіяти в різних обставинах та формах, вони отримують більш цілісну та інтегровану картину, набувають новий досвід, засвоюють подробиці навколишнього світу, природи, культури та історії.

Перед екскурсією учні хвилюються від очікування, що призводить до підвищеного емоційного стану. Педагогічний досвід доводить, що позитивне хвилювання гпрно впливає на розвиток компетентностей.