Мультивекторний освітній простір "РЕНЕСАНС-ДІ"

Мультивекторний освітній простір "РЕНЕСАНС-ДІ"

Унікальний в Україні освітній комплекс повного циклу,

ЕКСПЕРТ ІЗ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ РОЗДІЛЬНОГО НАВЧАННЯ!

Часті перельоти, робота, яка потребує постійної уваги, змушують хвилюватися за безпеку, комфорт, навчання та розвиток вашої дитини? Завітайте до Мультивекторного освітнього простору «Ренесанс — ДІ». Саме тут під одним дахом працюють чотири заклади освіти: дитячий садочок «Казка», школа для дівчаток «Леді», школа для хлопчиків «Кадетство» та ліцей «Міжнародний вимір». Зручні формати перебування: повний день (8:00 — 20:00), напівпансіон (із понеділка по п’ятницю з ночівлею), повний пансіон (проживання в школі від канікул до канікул) — дають можливість інвестувати в якісне майбутнє дитини, не відриваючись від контролю за бізнесом, а довірившись професіоналам своєї справи. Ваша дитина потрапить у простір, де панують максимальний затишок, довіра, комфорт, взаємоповага, безпека і здоровий спосіб життя, де кожного чують і розуміють. Посилене вивчення двох іноземних мов, основ бізнесу, ораторського мистецтва, чоловічої та жіночої психології; продюсування таланту дитини, який відкривається завдяки широкому спектру додаткових послуг; закрита територія під охороною, якісне харчування, автобусне забезпечення, міні-групи — це лише невеликий спектр із запропонованих послуг, що можуть задовольнити ваші потреби. Кожен із наших закладів освіти має свої пріоритети, але керується єдиною формулою успіху: інтелект + здоров’я.

Так, у Центрі розвитку дитини «Казка» велика увага надається психологічному та фізичному здоров’ю дитини. Саме тому в основі виховання — прогулянки на свіжому повітрі, правильне харчування, відвідування басейну, гімнастика та верхова їзда. Одне з основних завдань, які стоять перед садочком, — підготовка дітей до шкільного режиму та навантаження.

Школа шляхетних дівчаток «Леді» розпочала свою діяльність 18 років тому. Нині це потужний освітній заклад, у якому працюють експерти з роздільного навчання. Школа справді валеологічна. Усі програми адаптовані до жіночого виховання, яке має на меті формування гармонійної особистості з високим материнським потенціалом. Дівчатка отримують диплом державного зразка про закінчення школи мистецтв та спортивні розряди. 

Школа для хлопчиків «Кадетство» націлена на загартування чоловічого характеру (70 % педагогів — чоловіки). Пріоритетний напрям школи — її багатовекторність. Хлопці вивчають англійську та німецьку мови, математику, основи бізнесу. Щоденно займаються різними видами спорту, опановують мистецтво танцю та музики. Саме тут виховують захисника сім’ї, бізнесу, країни, толерантного чоловіка, дбайливого батька, високоосвічену особистість. До того ж комплекс забезпечує паралельне здобуття канадської освіти.

Наша гордість — Ліцей лінгвістики, права та бізнесу «Міжнародний вимір», створений з урахуванням рекомендацій Ради Європи і стандартів рівня академічних знань держав — членів ЄС. Наші випускники отримують два атестати — канадського й українського зразків, демонструють високі результати підготовки і стають студентами престижних вишів Канади та України. Кожен з учнів отримує сертифікат IELTS.

 

Поради психолога

Поради психолога

Ні одна дитина не зможе Вам сказати готова вона до школи чи ні. Поки ще є трохи часу до вересня, можливо, вам стане в пригоді наша стаття. Які є види шкільної готовності, які фахівці можуть допомогти у перевірці рівнів зрілості малюка, що варто підтягнути, щоб полегшити адаптацію до школи - читайте у нашій статті.

Випуск 2018

Випуск 2018

Шановні випускники школи "Кадетство"! Ось і закінчився черговий етап у вашому житті. Ви переходите в доросле життя, більш відповідальне. Тому ми хочемо  сказати Вам напутні слова. Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Удачі і успіхів вам нехай на складному, але дуже цікавому життєвому шляху.

Інвестуйте в майбутнє своїх дітей!

Інвестуйте в майбутнє своїх дітей!

Завершується набір дітей до школи!  Кількість місць обмежена! Встигніть подарувати своїй дитині якісну освіту та чудове дозвілля під одним дахом!

СПІЛЬНИЙ КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ  “ПОДВІЙНИЙ АТЕСТАТ  ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ»

СПІЛЬНИЙ КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ “ПОДВІЙНИЙ АТЕСТАТ ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ»

Мультивекторний освітній простір «РЕНЕСАНС -ДІ»

і

SEA TO SKY SCHOOL DISTRICT # 48 (BRITISH COLUMBIA)

пропонують учням 8-11 класів з 1 вересня 2018 року взяти участь у Проекті і отримати як український, так і канадський атестати про повну загальну середню освіту, а також переваги при вступі у ВНЗ

п. Британська Колумбія (Канада)

Свідоцтво про закінчення навчання

Тричі на тиждень на базі Ліцею «Міжнародний вимір» студенти будуть занурені у дистанційне вивчення зазначених нижче предметів англійською. Для отримання Свідоцтва про закінчення навчання (Certificate of Graduation) студентам потрібно набрати 80 кредитів (80 credits) - з них мінімум 16 кредитів за 12 клас і 28 курсів на вибір. 52 кредити необхідно набрати з наступних курсів:

( Two Career Education courses (8 credits total)

( Physical and Health Education 10 (4 credits)

( Science 10 (4 credits), and a Science 11 or 12 (4 credits)

( Social Studies 10 (4 credits), and a Social Studies 11 or

12 (4 credits)

( A Math 10 (4 credits), and a Math 11 or 12 (4 credits)

( A Language Arts 10, 11 & 12 (12 credits)

( An Arts Education 10, 11, or 12 and/or an Applied Design, Skills, and Technologies 10, 11, or 12 (4 credits).

Орієнтовні умови навчання:

1) вересень 2018 р. - запуск програми дистанційного навчання на базі "Ренесанс-ДІ";

2) жовтень 2018 р. - лютий 2019 р. - дистанційне навчання через сайт Sea to Sky 48 School District - під керівництвом викладачів Ліцею «Міжнародний вимір»;

3) березень 2018 р. - липень 2019 р. - навчання, проживання і харчування на базі Sea to Sky 48 School District.

Іспити

В кінці навчання студенти складають два випускні оцінювання (Graduation Assessments):

( оцінювання цифрової (математичної) грамотності (Numeracy Assessment);

( оцінювання грамотності (Literacy Assessment).

 

Туристичний похід "Дністровський каньйон"

Туристичний похід "Дністровський каньйон"

Учні приватних шкіл "Кадетство" та "Леді" 9 червня відправились у туристичний похід (сплав), який розпочався із Дністровського каньйону. Під час сплаву учні побували в палацово-парковому ансамблі 19 ст. графа Бадені, милувалися водоспадом "Дівочі сльози"; завітали до сторожової вежі Раковецького замку 17 ст та піднялися на Червону Гору; відвідали Червоноградський замок та католицький костел. Зупинились для огляду "трьохкаскадного водоспаду". Емоції не мали меж! Повернулись додому всі стомлені, але щасливі!

Наше дозвілля

Наше дозвілля

Екскурсія до парку Феофанія

Екскурсія до парку Феофанія

Парк «Феофанія» – не просто красиве місце в Києві, це парк-пам’ятка. На території комплексу можна досхочу відпочити, подихати свіжим повітрям та набратися сил. 

Колись ці доглянуті землі були приватними володіннями. 1972 року територію оголосили парком-пам’яткою.  Це дозволило милуватися красою ландшафту і багатою рослинністю не обмеженій кількості людей, а всім охочим. Парк входить до складу природно-заповідного фонду України.  Особливістю парку «Феофанія» є гармонійне поєднання красивого природного і сучасного штучного дизайнерського ландшафту, а також велика кількість висаджених тут унікальних рослин.

 

Літній табір. Піратський квест.

Літній табір. Піратський квест.

Реаліті-квести для дітей - це чудове проведення часу, в основі якого лежать спортивно-інтелектуальні змагання, послідовність у виконанні завдань та чудова командна робота.

 

Весняний бал

Весняний бал

Чудове закінчення навчального року - традиційний весняний бал на історичну тематику!

Пейнтбол

Пейнтбол

Адреналін, командна робота  і все це - наш активний відпочинок і нагорода для найкращих спортсменів!

Прием детей в школу заканчивается!

Прием детей в школу заканчивается!

Сделайте свой выбор в пользу высокого качества образования, семейных традиций и ценностей, интересов и способностей Вашего ребенка.

       Успейте воспользоваться эксклюзивным предложением школы-пансиона для мальчиков “Кадетство”, которое действует в период с 10 по 30 июня.

      Детали по телефону: 067-326-03-48


   PS Первоклассникам - специальный бонус!


Запрошуємо на бал!

Запрошуємо на бал!

19 травня 2018 року  о 14 годині відбудеться щорічний весняний бал на історичну тематику. Місце проведення: Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею імені Івана Богуна, вул. Хрещатик 103, м. Боярка

Традиційно , бал є випускним для старшої групи Центру розвитку дитини "Казка", 9-х класів шкіл "Кадетство" та  "Леді", вперше для випускників ліцею лінгвістики, права та бізнесу "Міжнародний вимір".

Вас очікує приємна атмосфера світського балу, знайомство з історією бального танцю, незабутні враження від наших випускників. Та звичайно ж сюрприз!

Форма одягу: смокінг.

Звітний концерт відділення спортивної аеробіки

Звітний концерт відділення спортивної аеробіки

20 квітня 2018 року відбувся звітний концерт відділення “Спортивної аеробіки”. В концерті приймала участь збірна команда у складі вихованців ЦРД “Казка”, учениць школи  “Леді”, учнів школи  “Кадетство” та ліцею лінгвістики права та бізнесу “Міжнародний вимір”. Всі, без виключення, показали свою спортивну майстерність та як підсумок своєї праці отримали звання та розряди.

ІІІ юнацький розряд: Саєнко В., Якусевич К., Виходцев Д., Волинець М., Шаповалов Є., Чеботарь Д., Пшеничний А., Бродська А., Спінатій Д., Постол К., Черненко М.. Демідова В.

ІІ юнацький розряд: Кударенко Д., Янголь І., Руденко Н., Гаврилюк М., Толмачова М., Окуневська В.

І розряд: Шашлова К., Гиря С., Кучерова В., Медведченко А., Зелена З., Козій П., Коритна К., Мартиненко А., Філоненко І.

Кандидат в майстра спорту: Демідова К., Башиліна А., Янголь Р., Кузьмін Я., Шабунін М., Панасюк В., Літвиненко Н., Літивненко К., Кучерова М., Печенізька С., Богданова А., Кузьміна М., Бичник Б., Зозуля А., Гавриленко М., Бондаренко А., Коритний О.

Вітаємо наших переможців! Пишаємось Вами!

Звітний концерт 3 та 4 класів школи "Кадетство" - "Весняна мозаїка"

Звітний концерт 3 та 4 класів школи "Кадетство" - "Весняна мозаїка"

Весна барвистим рушником

Протерла зимове віконце

І знов пташиний лине спів

І яскравіше світить сонце

Звітний концерт  1-го та 2-го класів учнів школи "Кадетство"  - "Казкова країна"

Звітний концерт 1-го та 2-го класів учнів школи "Кадетство" - "Казкова країна"

Нехай тендітні пахощі троянд

Навіють щастя, ніжність і кохання,

Хай здійснює бажання зорепад

І втілює у дійсність сподівання!

Підписання Меморандуму про співпрацю у Посольстві Канади в Україні

Підписання Меморандуму про співпрацю у Посольстві Канади в Україні

23 лютого 2018 року у Посольстві Канади в Україні відбулося урочисте підписання Меморандуму взаєморозуміння між засновником Мультивекторного освітнього простору "Ренесанс-Ді" (Центр розвитку дитини "Казка", Школа шляхетних дівчаток "Леді", Школа для хлопчиків "Кадетство" і Ліцей "Міжнародний вимір") Іриною Львівною Демидовою і представниками Канадської школи See to Sky District School (British Columbia, Canada) щодо співпраці в організації навчання за українсько-канадським проектом, що дасть можливість нашим вихованцям отримати атестати про повну загальну середню освіту канадського і українського зразків.

Чи всім дітям потрібен логопед? Причини для відвідування логопеда

Чи всім дітям потрібен логопед? Причини для відвідування логопеда

Чи всім дітям потрібен логопед? Причини для відвідування логопеда

      Чи кожній дитині потрібен логопед? Чи може дитина «виговоритися» сама? В яких випадках без професійної допомоги не обійтись? – ці та інші питання щодня задають батьки, намагаючись знайти правильну відповідь.  Логопед потрібен абсолютно всім. Навіть, якщо у дитини немає мовленнєвих порушень, логопедичні заняття розвивають мови дитини, збагачують її словниковий  запас. В 3-3,5 роки дитина має знати 1,5 тис. слів. На жаль, на сьогоднішній день таким об’ємом слів дитина оперує вкрай рідко. Дітям бракує багатьох важливих для їхнього віку знань, наприклад, про узагальнюючі слова або слова, що характеризують предмети.

Критичний вік для визначення порушень мови – 3 роки. Найбільша помилка батьків у тому, що вони чекають, коли дитина «виговориться» сама. А насправді з часом проблема тільки поглиблюється, адже, говорячи з помилками, дитина так само починає читати і писати. Крім того, чим раніше батьки приведуть дитину, тим легше буде виправити порушення. З кожним роком це стає важче і приносить менші результати.

Звичайно дитина може виговоритись і без логопеда. Однак з його допомогою процес правильної вимови звуків значно пришвидшиться і стане цікавішим і ефективнішим. Бо при роботі з дітьми використовується виключно ігрова форма занять, щоб  зацікавити дитину та донести потрібну інформацію зрозумілою для неї мовою.

Якщо дитина в 6 років не вимовляє всі звуки або робить це не правильно – це однозначно ознака порушення, яке можна виправити лише з допомогою логопеда.

Формування мовленнєвого апарату

Існує своєрідна шкала онтогенезу мовлення, яка чітко визначає в якому віці дитина має почати вимовляти ту чи іншу групу звуків. Якщо цього не стається – це може бути ознакою мовленнєвого порушення і батькам варто задуматись про візит до спеціаліста.

Вік дитини                                        Звуки мови

Від 1 до 2 років                             А, О, У, М,  П, Б,

Від 2 до 3 років                            У, І, И, Т, Д, В, Ф, Г,К, Х, Н,Й

Від 3 до 4 років                           С, З, Ц   

Від 4 до 5 років                           Ш, Ж, Ч, Щ          

Від 5 до 6 років                           Л, Р

Причина порушень мовленнєвих порушень у дитини.

У 80% випадків причиною порушення мовлення є педагогічна занедбаність дитини. Батьки мало  розмовляють з дитиною, замінюючи спілкування мультиками.  Дитині немає звідки брати приклади мови і поповнювати словниковий запас.

На другому місці стоять органічні ураження мозку, в результаті пологових травм, травматизації дитини та перенесення нею інфекційних захворювань в перші 3 роки життя, спадковість.

Ще однією причиною проблем з вимовою у дітей є двомовність в сім’ї, наприклад, коли батьки говорять українською та російською. В такому випадку дитині дуже важко самостійно сформувати правильну вимову.

Найважче піддаються корекції порушення органічного походження. У таких випадках робота логопеда зводиться до соціалізації дитини, навчання її базових слів, понять та розвиток уміння їх використовувати.

Поради батькам для мовленнєвого розвитку дітей.

В першу чергу спілкуйтесь з дитиною, читайте книжки, вмикайте їм розвиваючі мультфільми. Зараз дуже багато цікавої розвиваючої літератури для дітей цього віку. Не лінуйтесь працювати зі своїми дітьми – це ключ до успіху.

По-друге, виправляйте дитину, якщо чуєте, що вона вимовляє звуки неправильно, не давайте їй звикнути до неправильної вимови.

По-третє, якщо у вас виникла підозра, що у дитини є мовленнєві порушення, не відтягуйте похід до логопеда. Чим раніше почнеться корекція – тим кращими будуть результати.

Ми знаходимось: м. Боярка, вул. Молодіжна 84

Для запису на заняття з логопедом телефонуйте: 067-326-03-48

Курси з інформатики

Курси з інформатики

Комп’ютерні курси для дітей та підлітків

в «Навчальному центрі DDL»

(м. Боярка, вул. Молодіжна, 84)

Реєструйтесь прямо зараз на БЕЗКОШТОВНЕ пробне заняття на сайті http://www.ddlaboratory.pro/ або за тел.: ‎‎0673900088, ‎‎0443909820

DDL (Design&Developmentlab) - унікальний сучасний навчальний центр з комп’ютерних технологій для дітей та підлітків.

Ми пропонуємо:

Курс «Вчи граючи»(для дітей від 8 до 12 років)

Основи програмування для наймолодших (Scratch, AppInventor) в ігровій формі.

Чому навчаться діти? Розробляти власні ігри та додатки на мобільний телефон, засвоять базові поняття програмування.

Вартість: 900 грн (4 заняття/міс.)

Курс «Вчи знаючи»(для дітей від 12 років)

Програмування для підлітків на мовах С++ та Python.

Чому навчаться діти? Розробляти свої власні складні програми, бази даних, ігри, мобільні додатки та багато іншого.

Вартість: 1200 грн (4 заняття/міс.)

Курс “Вчи малюючи”(для дітей від 8 років)

Основи роботи з графічними редакторами AdobePhotoshop та AdobeIllustrator.

Чому навчаться діти? Засвоять поняття "графіки" та її складових, навчаться редагувати зображення, створювати рекламні буклети, плакати, листівки, анімаційні зображення,макети для поліграфії та веб-сайта.

Вартість: 1000 грн (4 заняття/міс.)

Курс “Вчи кодуючи”(для дітей від 12 років)

Курс для майбутніх розробників сайтів (професійною мовою – front-end розробників)

Чому навчаться діти? Розробка веб-сайтів різного типу з "0".

Вартість: 1200 грн (4 заняття/міс.)

Курс “Вчи моделюючи” (для дітей від 8 років)

Базовий курс з розробки 3D-моделей та їх друку.

Чому навчаться діти? Моделювати реальні та вигадані об’єкти в програми для роботи з 3D-зображеннями (SolidWorks). Моделі, створені на заняттях, роздруковуються на 3D-принтері та є вашою власністю.

Вартість: 1200 грн (4 заняття/міс.)

Як передається кір?

Як передається кір?