Екскурсія на бананову ферму

Екскурсія на бананову ферму

Учні школи "Кадетство" відвідали «Бананову ферму» — оранжерею  тропічних рослин у селі Рожни. На власні очі побачили як ростуть екзотичні для України фрукти: ананаси, папайя, банани, кавові дерева, інжир, мандарини, лимони..

Літній квест

Літній квест

З великим задоволенням учні школи "Кадетство" взяли участь у природничому квесті

Екскурсія на завод "Чиста вода"

Екскурсія на завод "Чиста вода"

Учні школи "Кадетство" відвідали одну із перших компаній з вироблення та доставки бутильваної води в м. Києві «CLEAR WATER»

Естафети

Естафети

Учні школи "Кадетство" з легкістю та задоволенням проходять найскладніші естафети, вболівають та підтримують один одного.

Активний відпочинок в парку

Активний відпочинок в парку

Канатна дорога, стрільба з лука, батути, ну і, звичайно, дитяча гірка - незмінні супутники учнів під час відпочинку в літньому таборі!

Наше дозвілля

Наше дозвілля

Ростемо і розвиваємось...

Армреслінг

Армреслінг

Серед учнів школи "Кадетство" пройшли змагання по армреслінгу.

 Армреслінг – це такий вид єдиноборства, який  залежить від декількох складових: сили, швидкості, витривалості, тактики і техніки. 

Верхова їзда

Верхова їзда

Учні школи "Кадетство"  займаються верховою їздою, адже це - зв'язок з природою, з минулим, з позитивними емоціями; зміцнення м'язів, розвиток витривалості, спритності, поліпшення координації рухів, а також розвиток вольових якостей: сміливісті, винахідливості, рішучості.

Верхова їзда розвиває відчуття рівноваги, допомагає скоригувати поставу та гармонізувати координацію рухів. Для того, щоби керувати конем або змусити його виконати навіть елементарний рух, треба добре володіти своїм тілом.

Туристичний похід

Туристичний похід

Учні школи "Кадетство" здійснили туристичний похід Карпатами, отримали масу вражень , пов'язаних, як з природними, так і з культурними красотами краю. Насолодились видом багатьох вершин, а найкрасивіші з них - підкорили. Учні паралельно відвідали багато автентичних музеїв та пам'ятників, а родзинкою туру став візит в центр реабілітації бурих ведмедів. 

Випуск учнів школи "Кадетство" 2017

Випуск учнів школи "Кадетство" 2017

Сьогодні - 17 червня 2017 року прощаються з рідною школою наші випускники. Це особливий день, що не губиться на довгій життєвій дорозі, завжди світиться теплим вогником, стискає серце спогадом дитинства. Це заключний акорд неповторної шкільної симфонії, яка виконувалась протягом 1500 тисяч днів тоненькими дитячими і змужнілими юнацькими голосами... 
Шановні випускники! Сьогодні у вас перший випускний вечір, попереду будуть інші, але цей самий важливий і дорогий. Запам'ятайте його. Ми хочемо побажати вам, щоб подальше навчання стало для вас цікавим плаванням по річці знань, щоб ви отримували тільки хороші оцінки, щоб нові предмети захопили вас!

Державний музей  авіації України

Державний музей авіації України

Учні школи "Кадетство" відвідали Державний музей авіації України (Жуляни), який є наймолодшим і, в той же час, найбільшим історіко-технічнім музеєм країни. Він був створений в 2003 році, увінчавши своїм відкриттям найбільшу дату – 100-ліття світової авіації. Музей розмістився на території колишньої учбово-авіаційної бази (УАТБ) КІІЦА (нині НАУ), а приписані до неї літаки стали ядром його колекції.

Дискотека

Дискотека

Ігри з залом

Ігри з залом

Літні розваги

Літні розваги

Малюнки з шишок, катання на байдарках, баскетбол, запечені яблука .... прекрасний відпочинок на березі озера)))

Естрадні танці

Естрадні танці

Екскурсія до зоопарку

Екскурсія до зоопарку

Зоопарк XII Місяців - новий, дивовижний "парк щасливих тварин". Тут  можна дізнатись хто такий трубкозуб, як співають білорукі гібони... познайомитись "вживу" більше ніж  зі 100 дивовижними тваринами та помилуватись краєвидами...

Наше дозвілля (естафети)

Наше дозвілля (естафети)

Ігрові естафети люблять діти різного віку за емоційність, змагальний характер, можливість проявити свої здібності: швидкість, спритність, винахідливість, уміння долати перешкоди. Важливо і те, що естафети сприяють вихованню колективізму і дружби серед хлопців.