Прием детей в школу заканчивается!

Прием детей в школу заканчивается!

Сделайте свой выбор в пользу высокого качества образования, семейных традиций и ценностей, интересов и способностей Вашего ребенка.

       Успейте воспользоваться эксклюзивным предложением школы-пансиона для мальчиков “Кадетство”, которое действует в период с 10 по 30 июня.

      Детали по телефону: 067-326-03-48


   PS Первоклассникам - специальный бонус!


Запрошуємо на бал!

Запрошуємо на бал!

19 травня 2018 року  о 14 годині відбудеться щорічний весняний бал на історичну тематику. Місце проведення: Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею імені Івана Богуна, вул. Хрещатик 103, м. Боярка

Традиційно , бал є випускним для старшої групи Центру розвитку дитини "Казка", 9-х класів шкіл "Кадетство" та  "Леді", вперше для випускників ліцею лінгвістики, права та бізнесу "Міжнародний вимір".

Вас очікує приємна атмосфера світського балу, знайомство з історією бального танцю, незабутні враження від наших випускників. Та звичайно ж сюрприз!

Форма одягу: смокінг.

Звітний концерт відділення спортивної аеробіки

Звітний концерт відділення спортивної аеробіки

20 квітня 2018 року відбувся звітний концерт відділення “Спортивної аеробіки”. В концерті приймала участь збірна команда у складі вихованців ЦРД “Казка”, учениць школи  “Леді”, учнів школи  “Кадетство” та ліцею лінгвістики права та бізнесу “Міжнародний вимір”. Всі, без виключення, показали свою спортивну майстерність та як підсумок своєї праці отримали звання та розряди.

ІІІ юнацький розряд: Саєнко В., Якусевич К., Виходцев Д., Волинець М., Шаповалов Є., Чеботарь Д., Пшеничний А., Бродська А., Спінатій Д., Постол К., Черненко М.. Демідова В.

ІІ юнацький розряд: Кударенко Д., Янголь І., Руденко Н., Гаврилюк М., Толмачова М., Окуневська В.

І розряд: Шашлова К., Гиря С., Кучерова В., Медведченко А., Зелена З., Козій П., Коритна К., Мартиненко А., Філоненко І.

Кандидат в майстра спорту: Демідова К., Башиліна А., Янголь Р., Кузьмін Я., Шабунін М., Панасюк В., Літвиненко Н., Літивненко К., Кучерова М., Печенізька С., Богданова А., Кузьміна М., Бичник Б., Зозуля А., Гавриленко М., Бондаренко А., Коритний О.

Вітаємо наших переможців! Пишаємось Вами!

Звітний концерт 3 та 4 класів школи "Кадетство" - "Весняна мозаїка"

Звітний концерт 3 та 4 класів школи "Кадетство" - "Весняна мозаїка"

Весна барвистим рушником

Протерла зимове віконце

І знов пташиний лине спів

І яскравіше світить сонце

Звітний концерт  1-го та 2-го класів учнів школи "Кадетство"  - "Казкова країна"

Звітний концерт 1-го та 2-го класів учнів школи "Кадетство" - "Казкова країна"

Нехай тендітні пахощі троянд

Навіють щастя, ніжність і кохання,

Хай здійснює бажання зорепад

І втілює у дійсність сподівання!

Підписання Меморандуму про співпрацю у Посольстві Канади в Україні

Підписання Меморандуму про співпрацю у Посольстві Канади в Україні

23 лютого 2018 року у Посольстві Канади в Україні відбулося урочисте підписання Меморандуму взаєморозуміння між засновником Мультивекторного освітнього простору "Ренесанс-Ді" (Центр розвитку дитини "Казка", Школа шляхетних дівчаток "Леді", Школа для хлопчиків "Кадетство" і Ліцей "Міжнародний вимір") Іриною Львівною Демидовою і представниками Канадської школи See to Sky District School (British Columbia, Canada) щодо співпраці в організації навчання за українсько-канадським проектом, що дасть можливість нашим вихованцям отримати атестати про повну загальну середню освіту канадського і українського зразків.

Чи всім дітям потрібен логопед? Причини для відвідування логопеда

Чи всім дітям потрібен логопед? Причини для відвідування логопеда

Чи всім дітям потрібен логопед? Причини для відвідування логопеда

      Чи кожній дитині потрібен логопед? Чи може дитина «виговоритися» сама? В яких випадках без професійної допомоги не обійтись? – ці та інші питання щодня задають батьки, намагаючись знайти правильну відповідь.  Логопед потрібен абсолютно всім. Навіть, якщо у дитини немає мовленнєвих порушень, логопедичні заняття розвивають мови дитини, збагачують її словниковий  запас. В 3-3,5 роки дитина має знати 1,5 тис. слів. На жаль, на сьогоднішній день таким об’ємом слів дитина оперує вкрай рідко. Дітям бракує багатьох важливих для їхнього віку знань, наприклад, про узагальнюючі слова або слова, що характеризують предмети.

Критичний вік для визначення порушень мови – 3 роки. Найбільша помилка батьків у тому, що вони чекають, коли дитина «виговориться» сама. А насправді з часом проблема тільки поглиблюється, адже, говорячи з помилками, дитина так само починає читати і писати. Крім того, чим раніше батьки приведуть дитину, тим легше буде виправити порушення. З кожним роком це стає важче і приносить менші результати.

Звичайно дитина може виговоритись і без логопеда. Однак з його допомогою процес правильної вимови звуків значно пришвидшиться і стане цікавішим і ефективнішим. Бо при роботі з дітьми використовується виключно ігрова форма занять, щоб  зацікавити дитину та донести потрібну інформацію зрозумілою для неї мовою.

Якщо дитина в 6 років не вимовляє всі звуки або робить це не правильно – це однозначно ознака порушення, яке можна виправити лише з допомогою логопеда.

Формування мовленнєвого апарату

Існує своєрідна шкала онтогенезу мовлення, яка чітко визначає в якому віці дитина має почати вимовляти ту чи іншу групу звуків. Якщо цього не стається – це може бути ознакою мовленнєвого порушення і батькам варто задуматись про візит до спеціаліста.

Вік дитини                                        Звуки мови

Від 1 до 2 років                             А, О, У, М,  П, Б,

Від 2 до 3 років                            У, І, И, Т, Д, В, Ф, Г,К, Х, Н,Й

Від 3 до 4 років                           С, З, Ц   

Від 4 до 5 років                           Ш, Ж, Ч, Щ          

Від 5 до 6 років                           Л, Р

Причина порушень мовленнєвих порушень у дитини.

У 80% випадків причиною порушення мовлення є педагогічна занедбаність дитини. Батьки мало  розмовляють з дитиною, замінюючи спілкування мультиками.  Дитині немає звідки брати приклади мови і поповнювати словниковий запас.

На другому місці стоять органічні ураження мозку, в результаті пологових травм, травматизації дитини та перенесення нею інфекційних захворювань в перші 3 роки життя, спадковість.

Ще однією причиною проблем з вимовою у дітей є двомовність в сім’ї, наприклад, коли батьки говорять українською та російською. В такому випадку дитині дуже важко самостійно сформувати правильну вимову.

Найважче піддаються корекції порушення органічного походження. У таких випадках робота логопеда зводиться до соціалізації дитини, навчання її базових слів, понять та розвиток уміння їх використовувати.

Поради батькам для мовленнєвого розвитку дітей.

В першу чергу спілкуйтесь з дитиною, читайте книжки, вмикайте їм розвиваючі мультфільми. Зараз дуже багато цікавої розвиваючої літератури для дітей цього віку. Не лінуйтесь працювати зі своїми дітьми – це ключ до успіху.

По-друге, виправляйте дитину, якщо чуєте, що вона вимовляє звуки неправильно, не давайте їй звикнути до неправильної вимови.

По-третє, якщо у вас виникла підозра, що у дитини є мовленнєві порушення, не відтягуйте похід до логопеда. Чим раніше почнеться корекція – тим кращими будуть результати.

Ми знаходимось: м. Боярка, вул. Молодіжна 84

Для запису на заняття з логопедом телефонуйте: 067-326-03-48

Курси з інформатики

Курси з інформатики

Комп’ютерні курси для дітей та підлітків

в «Навчальному центрі DDL»

(м. Боярка, вул. Молодіжна, 84)

Реєструйтесь прямо зараз на БЕЗКОШТОВНЕ пробне заняття на сайті http://www.ddlaboratory.pro/ або за тел.: ‎‎0673900088, ‎‎0443909820

DDL (Design&Developmentlab) - унікальний сучасний навчальний центр з комп’ютерних технологій для дітей та підлітків.

Ми пропонуємо:

Курс «Вчи граючи»(для дітей від 8 до 12 років)

Основи програмування для наймолодших (Scratch, AppInventor) в ігровій формі.

Чому навчаться діти? Розробляти власні ігри та додатки на мобільний телефон, засвоять базові поняття програмування.

Вартість: 900 грн (4 заняття/міс.)

Курс «Вчи знаючи»(для дітей від 12 років)

Програмування для підлітків на мовах С++ та Python.

Чому навчаться діти? Розробляти свої власні складні програми, бази даних, ігри, мобільні додатки та багато іншого.

Вартість: 1200 грн (4 заняття/міс.)

Курс “Вчи малюючи”(для дітей від 8 років)

Основи роботи з графічними редакторами AdobePhotoshop та AdobeIllustrator.

Чому навчаться діти? Засвоять поняття "графіки" та її складових, навчаться редагувати зображення, створювати рекламні буклети, плакати, листівки, анімаційні зображення,макети для поліграфії та веб-сайта.

Вартість: 1000 грн (4 заняття/міс.)

Курс “Вчи кодуючи”(для дітей від 12 років)

Курс для майбутніх розробників сайтів (професійною мовою – front-end розробників)

Чому навчаться діти? Розробка веб-сайтів різного типу з "0".

Вартість: 1200 грн (4 заняття/міс.)

Курс “Вчи моделюючи” (для дітей від 8 років)

Базовий курс з розробки 3D-моделей та їх друку.

Чому навчаться діти? Моделювати реальні та вигадані об’єкти в програми для роботи з 3D-зображеннями (SolidWorks). Моделі, створені на заняттях, роздруковуються на 3D-принтері та є вашою власністю.

Вартість: 1200 грн (4 заняття/міс.)

Як передається кір?

Як передається кір?

Календар профілактики щеплень

Календар профілактики щеплень

День відкритих дверей

День відкритих дверей

Приватна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів для хлопчиків «Кадетство» запрошує всіх бажаючих на День відкритих дверей! 
Ви маєте можливість, 26 січня 2018 року з 10.00 до 18.00, поринути у цікаву та захоплюючу атмосферу роздільної освіти та кадетського виховання і на власні очі побачити, як насичено та продуктивно проходить день учня. 
УВАГА АКЦІЯ!!! 
При укладанні договору на 2018/2019 навчальний рік, в День відкритих дверей, гарантована знижка на вартість навчання.
Наша адреса: м. Боярка, вул. Молодіжна, 84 тел. +38067326034

Новорічна вистава 2 клас

Новорічна вистава 4 клас

Новорічна вистава 5 клас

Новорічна вистава 3 клас

"Бременські музиканти"

Новорічна вистава 1 клас

"Пригоди у казковій крамниці"

Графік новорічних вистав

Графік новорічних вистав

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас на новорічні свята, які проходитимуть за наступним графіком:

Понеділок 18 грудня: 4 клас о 17.00; 5 клас 0 18.15

Вівторок 19 грудня: 1 клас о 17.00; 2 клас 0 18.15

Четвер 21 грудня: 9 клас о 17.00

Вівторок 26 грудня: 6,7 класи о 17.00; 8 клас 0 18.15

Середа 27 грудня: 4 клас о 17.00

З повагою адміністрація

Про нас

Участь у виставці Smart Kids