Прийняття урочистої клятви

Прийняття урочистої клятви

14 жовтня в центральному будинку офіцерів Збройних сил України, відбулося урочисте прийняття клятви новими учнями школи "Кадетство" та присвоєння звання "старший кадет" найвідповідальнішим дев'ятикласникам

Запрошуємо на прийняття урочистої клятви новими учнями школи

Запрошуємо на прийняття урочистої клятви новими учнями школи

 14 жовтня о 10.00 в приміщенні центрального будинку офіцерів Збройних сил України за  адресою: м.Київ, вул. Грушевського 30/1, відбудеться урочистий захід з нагоди складання новими учнями школи Клятви кадета.

Туристичний зліт 2017. Буцький каньйон

Туристичний зліт 2017. Буцький каньйон

З 4 по 6 жовтня учні школи "Кадетство" відвідали Буцький каньйон, відомий водоспадом Вир, пройшли тренування і навчання з техніки скалолазання з професійним інструктором; помилувались краєвидами рівнинної місцевості, посеред якої знаходиться урвище грандіозних скель, висотою від 10 до 25 метрів та відвідали першу сільську гідроелектростанцію по течії гірського Тікіча. Емоціям та враженням не було меж!!! 

Україна на карті Європи

Україна на карті Європи

 Учні школи "Кадетство", після святкової лінійки, відправились на перший в цьому навчальному році урок, щоб розширити свої знання про рідну державу, розкрити суть поняття “патріот”, “патріотизм”, дізнатись багато нового про минуле та сьогодення рідного краю....

Першовересневе свято

Першовересневе свято

 Ось, нарешті, і відірвався перший осінній листочок з календаря нового 2017/2018 навчального року. Ми щиро вітаємо з його початком нашу дружну шкільну родину школи "Кадетство".

Перше вересня – особливе свято мудрості, доброти і людяності. Голосно пролунали урочисті акорди, звідусіль чути теплі привітання i кожне людське серце, хвилюючись, обов’язково відгукується на заклик першого дзвоника!

Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед  молоддю  нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Свято "Посвячення" в учні школи "Кадетство"

Свято "Посвячення" в учні школи "Кадетство"

31 серпня, під час щорічного свята "Посвячення", школа "Кадетство" прийняла в свої теплі обійми нових учнів, які  традиційно випустили в небо білих голубів, як символ миру та добрих намірів.

Екскурсія на бананову ферму

Екскурсія на бананову ферму

Учні школи "Кадетство" відвідали «Бананову ферму» — оранжерею  тропічних рослин у селі Рожни. На власні очі побачили як ростуть екзотичні для України фрукти: ананаси, папайя, банани, кавові дерева, інжир, мандарини, лимони..

Літній квест

Літній квест

З великим задоволенням учні школи "Кадетство" взяли участь у природничому квесті

Екскурсія на завод "Чиста вода"

Екскурсія на завод "Чиста вода"

Учні школи "Кадетство" відвідали одну із перших компаній з вироблення та доставки бутильваної води в м. Києві «CLEAR WATER»

Естафети

Естафети

Учні школи "Кадетство" з легкістю та задоволенням проходять найскладніші естафети, вболівають та підтримують один одного.

Активний відпочинок в парку

Активний відпочинок в парку

Канатна дорога, стрільба з лука, батути, ну і, звичайно, дитяча гірка - незмінні супутники учнів під час відпочинку в літньому таборі!

Наше дозвілля

Наше дозвілля

Ростемо і розвиваємось...

Армреслінг

Армреслінг

Серед учнів школи "Кадетство" пройшли змагання по армреслінгу.

 Армреслінг – це такий вид єдиноборства, який  залежить від декількох складових: сили, швидкості, витривалості, тактики і техніки. 

Верхова їзда

Верхова їзда

Учні школи "Кадетство"  займаються верховою їздою, адже це - зв'язок з природою, з минулим, з позитивними емоціями; зміцнення м'язів, розвиток витривалості, спритності, поліпшення координації рухів, а також розвиток вольових якостей: сміливісті, винахідливості, рішучості.

Верхова їзда розвиває відчуття рівноваги, допомагає скоригувати поставу та гармонізувати координацію рухів. Для того, щоби керувати конем або змусити його виконати навіть елементарний рух, треба добре володіти своїм тілом.

Туристичний похід

Туристичний похід

Учні школи "Кадетство" здійснили туристичний похід Карпатами, отримали масу вражень , пов'язаних, як з природними, так і з культурними красотами краю. Насолодились видом багатьох вершин, а найкрасивіші з них - підкорили. Учні паралельно відвідали багато автентичних музеїв та пам'ятників, а родзинкою туру став візит в центр реабілітації бурих ведмедів. 

Випуск учнів школи "Кадетство" 2017

Випуск учнів школи "Кадетство" 2017

Сьогодні - 17 червня 2017 року прощаються з рідною школою наші випускники. Це особливий день, що не губиться на довгій життєвій дорозі, завжди світиться теплим вогником, стискає серце спогадом дитинства. Це заключний акорд неповторної шкільної симфонії, яка виконувалась протягом 1500 тисяч днів тоненькими дитячими і змужнілими юнацькими голосами... 
Шановні випускники! Сьогодні у вас перший випускний вечір, попереду будуть інші, але цей самий важливий і дорогий. Запам'ятайте його. Ми хочемо побажати вам, щоб подальше навчання стало для вас цікавим плаванням по річці знань, щоб ви отримували тільки хороші оцінки, щоб нові предмети захопили вас!

Державний музей  авіації України

Державний музей авіації України

Учні школи "Кадетство" відвідали Державний музей авіації України (Жуляни), який є наймолодшим і, в той же час, найбільшим історіко-технічнім музеєм країни. Він був створений в 2003 році, увінчавши своїм відкриттям найбільшу дату – 100-ліття світової авіації. Музей розмістився на території колишньої учбово-авіаційної бази (УАТБ) КІІЦА (нині НАУ), а приписані до неї літаки стали ядром його колекції.

Дискотека

Дискотека