Прийняття урочистої клятви новими учнями школи "Кадетство"

Прийняття урочистої клятви новими учнями школи "Кадетство"

13 жовтня в нашій шкільній родині відбулось велике свято. Саме сьогодні, нові учні стали повноправними кадетами.

Вже доброю традицією стало приурочувати цю подію Святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва та Дню захисника України, та тим людям, які стали учасниками Революції гідності, добровольцям і військовим, волонтерам, дітям і дорослим.

Не спроста сьогоднішній захід було вирішено проводити у стінах національного музею історії України у другій світовій війні. Адже де, як не тут по крупинках зібрана славетна історія та подвиги, пам'ять та страшне нагадування про героїчно втрачених у боях людей, які своїм життям виборювали і продовжують виборювати щасливе і спокійне майбуття, де кожен куточок і кожен експонат пронизані патріотизмом.


Діти єднають Україну

Діти єднають Україну

Другокласники школи “Кадетство” спільно зі своїми вчителями під час уроку занурились у мальовничий світ- Україна. Під час уроку вони розширювали свої знання про свою рідну державу, формували та розвивали патріотичні почуття, створювали атмосферу доброти, взаєморозуміння, доброзичливості та бажання приносити користь рідній країні.

Як різнокольорові піщинки не можуть розділитися і знову повернутися в свої стаканчики, так і учні, які створили чудову композицію “Ми разом” стали непорушною класною родиною. Піски часу назавжди поєднали історію класу і долі вчителів та учнів.

Формування дитячої психіки та фігури під час танцювальних занять у школі "Кадетство"

Формування дитячої психіки та фігури під час танцювальних занять у школі "Кадетство"

Танці – це не тільки дуже приємний спосіб провести дозвілля, але і вкрай корисне заняття для хлопця, що дозволяє йому вже в ранньому віці долучитися до мистецтва. Завдяки танцям дитина гармонійно розвивається не тільки фізично, а й емоційно, творчо.

Безумовна користь танців полягає в тому, що у дітей розвивається витривалість, гнучкість, сила, а в рухах з’являється грація. Жоден інший вид спорту так не сприяє правильному формуванню хребта і загальному оздоровленню організму дитини.

Заняття хореографією дозволять хлопчикам під час виступів перетворяться на справжніх джентльменів або сучасних денді.

Футбол для хлопчиків школи "Кадетство"

Футбол для хлопчиків школи "Кадетство"

Футбол – саме з нього у хлопчика з раннього віку починає формуватися сильний внутрішній стрижень. Цей вид спорту прищеплює хлопчикові сильні якості справжнього чоловіка, виховує вольовий характер і, звичайно ж, лідерські навички! Саме з такого віку хлопчики вибирають собі кумирів. Займаючись футболом, кумиром №1 для маленького футболіста буде його тренер. Саме він стане для Вашого малюка втіленням мужності, адже хлопці будуть на нього рівнятися. А це дуже вдалий приклад для наслідування.

Працюючи в команді однолітків, дитя ніколи не буде нудьгувати. До того ж тренування дітей з футболу проводиться виключно кваліфікованим тренером, який знайде підхід до кожного хлопчика і не дасть йому сумувати. Хлопчикам завжди цікаво поспілкуватися один з одним, ділитися враженнями вже після гри або тренування і звичайно сам процес «ганяти м'яч». Безумовно, заняття футболом для учнів школи “Кадетство” несуть в собі тільки позитивні емоції, а вони якраз і є запорукою гарного настрою та міцного сну.

Їзда верхи для учнів школи "Кадетство": вишуканий спорт чи корисне хобі?

Їзда верхи для учнів школи "Кадетство": вишуканий спорт чи корисне хобі?

Ще з давніх-давен відомо про позитивний вплив спілкування з конем та користь верхової їзди. У стародавній Греції запровадили спеціальний термін - "іппотерапія", який і нині  широко використовується у всьому світі. Цей вид лікування використовують як терапевтичний метод при різних захворюваннях. Відомо, що їзда верхи стимулює роботу багатьох внутрішніх органів і має такий же ефект, як і тривалі піші прогулянки. Верхова їзда покращує роботу печінки, органів травлення та сечо-статевої системи.

Верхова їзда - це спорт, яким можуть займатися люди будь-якого віку. Чому би не спробувати, можливо, настав час реалізувати свої дитячі чи юнацькі бажання.

Англійська мова - найпопулярніша мова у світі.

Англійська мова - найпопулярніша мова у світі.

Більше 1,3 млрд. людей розмовляють китайською, що робить цю мову незаперечним лідером. Однак англійська має набагато більше значення в світі. Якщо на китайській спілкуються тільки в КНР, то англійською говорить весь світ!

Якщо ви ще не знаєте, чи варто вчити англійську мову, то просто погляньте на статистику. 196 країн світу офіційно визнали англійську другою мовою. Це мова дипломатії, бізнесу, науки та інших важливих сфер. Сьогодні 1,5 млрд. людей вже знають англійську і приблизно 1 млрд. починають вчити. Кожен учень школи “Кадетство” прагне бути одним з них!!!!!!!!!!

Гончарство в Україні та школі "Кадетство": як творять красу

Гончарство в Україні та школі "Кадетство": як творять красу

Хто з нас не любить гарний посуд з самобутнім дизайном! Особливо якщо вона зроблена руками майстрів, які знають традиції від діда-прадіда. Гончар - професія давня, і в Україні це ремесло було поширене в усіх регіонах, так як наша країна може похвалитися покладами різної глини, використовуваної для виробництва керамічного посуду і всіляких дрібничок.

Read more at: https://ua.igotoworld.com/ru/article/952_goncharstvo-v-ukraine.htm

Україна - частина Європи

Україна - частина Європи

Кадети усвідомили роль та місце України в житті Європейського Союзу та важливість співпраці ї європейськими країнами. здобули повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів. Учні школи “Кадетство” удосконалювали навички ефективної роботи в команді, розвивали вміння висловлювати власну думку.

Я громадянин України - європейської країни

Я громадянин України - європейської країни

Україна вже є європейською державою, але чи це дійсно так? Напевно, Україна зможе по праву вважатися такою, коли в кожного її громадянина будуть європейська свідомість, європейське мислення, європейське бачення, європейська поведінка … європейський рівень життя

Українська мова серед інших мов світу

Українська мова серед інших мов світу

Крилатий вислів «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь» свідчить, що Т. Шевченко не був національно обмеженим, він радив переймати все прогресивне в культурі інших народів, не забуваючи свого як першооснови. «Бо хто матір забуває, того Бог карає, того діти цураються», тобто, хто відмежовується від рідної мови й культури, той перевертень, бо мова, мистецтво — найдорожчі скарби народу, які треба оберігати та примножувати.

Урок дружби та взаєморозуміння

Урок дружби та взаєморозуміння

Учні школи “Кадетство” з перших днів навчання вчаться дружити, розуміти один одного, виходити з конфліктних ситуацій, толерантно ставитись один до одного та до оточуючих різного віку

Екскурсія учнів школи "Кадетство" в Центр військово-патріотичного виховання "Десантник"

Екскурсія учнів школи "Кадетство" в Центр військово-патріотичного виховання "Десантник"

Учні школи “Кадетство” ознайомились з озброєнням сучасних силових структур України та повправлялись у стрільбі))))

Як допомогти дитині і собі пережити підлітковий вік

Як допомогти дитині і собі пережити підлітковий вік

Як "пережити" підлітковий вік своєї дитини? Як залишитися розважливим і терплячим батьком, коли всі встановлені правила летять шкереберть? Як бути мудрою, а не нестерпною мамою? Якщо ці питання Вам відкликаються у душі - наша нова стаття може бути Вам вчасною. 

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Святковою лінійкою розпочався перший навчальний день у школі «Кадетство». І запам’ятався він довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань.

Дорогі наші учні! Від щирого серця зичимо Вам, щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все легко здійсниться!
 І пам’ятайте, що навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення.

 Вчіться, щоб знати, діяти, жити!

Урочиста посвята

Урочиста посвята

31 серпня 2018 року приватна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів для хлопчиків “Кадетство” урочисто прийняла в свої стіни нових учнів. Приємно, що наша команда однодумців, прихильників роздільного навчання, щороку зростає, а гасло “Чоловічий характер виховується в чоловічому колективі”  не перестає бути актуальним.

Шановні батьки! Ви довірили нам найдорожче - своїх дітей. Ми вдячні Вам за це.  Кожна дитина для нас - творча особистість, крихкий паросток, що може розквітнути тільки на сприятливому ґрунті.

Легкої та приємної співпраці нам!

Рекомендовані теми для проведення Першого уроку у 2018/2019 навчальному році

Рекомендовані теми для проведення Першого уроку у 2018/2019 навчальному році

 

Щорічно міністерство пропонує свої варіанти тем для першого шкільного заняття. Такі теми не є обов’язковими та можу коригуватись вчителем. Важливо, щоб початок нового навчального 2018-2019 року налаштував дітей на навчання, дав їм достатню мотивацію та корисні роздуми.

Обираючи ту чи іншу тему, вчителі повинні:

 • орієнтуватись на вік школяра;

 • враховувати актуальність проблематики.

Для початкових — 1-4-х класів, доречними стануть такі теми:

 • “Діти об’єднують Україну”;

 • “Я люблю свою країну”;

 • Добре тим, хто вміє дружити”;

 • “Краса людини — її доброта”.

Учням 5-9-х класів можна запропонувати більш серйозні теми, що стосується політики країни, важливих екологічних чи інтеграційних процесів, наприклад:

 • “Наші земляки — герої Революції Гідності”;

 • “Хочемо, щоб усі жили в мирі”;

 • “Розкажемо Європі про себе”;

 • “Українці серед інших європейських націй”;

 • “Добрототворення — наша мета”;

 • “Повага до європейських цінностей”;

 • “Історія нескорених”

Для 10-11-х класів корисними будуть обговорення на теми:

 • “Як я бачу партнерські відносини Україна-ЄС”;

 • “Будуємо справжню демократичну країну”;

 • “Прагнемо миру!”.

Поради батькам п’ятикласників

Поради батькам п’ятикласників

У п’ятому класі у дітей формується ставлення до навчання на весь подальший час: як учень провчиться цей рік, так він і буде ставитися до навчання в старших класах.