Унікальний в Україні освітній комплекс повного циклу,

ЕКСПЕРТ ІЗ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ РОЗДІЛЬНОГО НАВЧАННЯ!

Часті перельоти, робота, яка потребує постійної уваги, змушують хвилюватися за безпеку, комфорт, навчання та розвиток вашої дитини? Завітайте до Мультивекторного освітнього простору «Ренесанс — ДІ». Саме тут під одним дахом працюють чотири заклади освіти: дитячий садочок «Казка», школа для дівчаток «Леді», школа для хлопчиків «Кадетство» та ліцей «Міжнародний вимір». Зручні формати перебування: повний день (8:00 — 20:00), напівпансіон (із понеділка по п’ятницю з ночівлею), повний пансіон (проживання в школі від канікул до канікул) — дають можливість інвестувати в якісне майбутнє дитини, не відриваючись від контролю за бізнесом, а довірившись професіоналам своєї справи. Ваша дитина потрапить у простір, де панують максимальний затишок, довіра, комфорт, взаємоповага, безпека і здоровий спосіб життя, де кожного чують і розуміють. Посилене вивчення двох іноземних мов, основ бізнесу, ораторського мистецтва, чоловічої та жіночої психології; продюсування таланту дитини, який відкривається завдяки широкому спектру додаткових послуг; закрита територія під охороною, якісне харчування, автобусне забезпечення, міні-групи — це лише невеликий спектр із запропонованих послуг, що можуть задовольнити ваші потреби. Кожен із наших закладів освіти має свої пріоритети, але керується єдиною формулою успіху: інтелект + здоров’я.

Так, у Центрі розвитку дитини «Казка» велика увага надається психологічному та фізичному здоров’ю дитини. Саме тому в основі виховання — прогулянки на свіжому повітрі, правильне харчування, відвідування басейну, гімнастика та верхова їзда. Одне з основних завдань, які стоять перед садочком, — підготовка дітей до шкільного режиму та навантаження.

Школа шляхетних дівчаток «Леді» розпочала свою діяльність 18 років тому. Нині це потужний освітній заклад, у якому працюють експерти з роздільного навчання. Школа справді валеологічна. Усі програми адаптовані до жіночого виховання, яке має на меті формування гармонійної особистості з високим материнським потенціалом. Дівчатка отримують диплом державного зразка про закінчення школи мистецтв та спортивні розряди. 

Школа для хлопчиків «Кадетство» націлена на загартування чоловічого характеру (70 % педагогів — чоловіки). Пріоритетний напрям школи — її багатовекторність. Хлопці вивчають англійську та німецьку мови, математику, основи бізнесу. Щоденно займаються різними видами спорту, опановують мистецтво танцю та музики. Саме тут виховують захисника сім’ї, бізнесу, країни, толерантного чоловіка, дбайливого батька, високоосвічену особистість. До того ж комплекс забезпечує паралельне здобуття канадської освіти.

Наша гордість — Ліцей лінгвістики, права та бізнесу «Міжнародний вимір», створений з урахуванням рекомендацій Ради Європи і стандартів рівня академічних знань держав — членів ЄС. Наші випускники отримують два атестати — канадського й українського зразків, демонструють високі результати підготовки і стають студентами престижних вишів Канади та України. Кожен з учнів отримує сертифікат IELTS.